Hvis Emma skal beskrive hvordan hun har det, kommer hun ikke unna ord som ensom, forknytt og venneløs. Det er ikke det at hun vil være alene. Det er bare blitt sånn, og Emma synes hverdagen er tøff å takle. Men så får hun en nettvenn!
Emma logger seg på nettvenn-siden på pc´en. Klikker seg fram til ToreHund. Han har svart! Hun tror det nesten ikke. Hun glir sakte ned på stolen og bøyer seg fram mot skjermen som om hun ser dårlig. Hei, Emma3. Kult at du liker samme musikk som meg. Ja! Jeg har faktisk hatt en skikkelig skummel dag. Ouuuæææ!! Neida, bare kødda. Har sett på profilen din her, men du sier så lite om deg sjøl. Kom igjen! Hvem er du, Emma3, si hvilke band du digger og hva med et bilde? Hilsen ToreHund
Støttet av Leser søker bok
Lettleste bøker fra Lydbokforlaget er kvalitetslitteratur av kjente forfattere. Bøkene er skrevet for unge og voksne med lesevansker og alle andre som ønsker bøker med enkelt språk og lydbøker med moderat lesefart.